Talentované a kvalifikované umělecké studio - Jana Kubiszová

Ráda dám Vaším stěnám nový vzhled. Maluji v interiéru, exteriéru a na všechny možné povrchy. Pomůžu Vám uspořádat nápady, navrhnout obraz. Zrealizuji Vaše představy na zeď. Provádím ruční práci a zajistím i další potřebné služby jiného odvětví, pokud to bude zapotřebí. Ve výsledku moje malby zútulní Vaše prostory a budete originální!

Proč nás?

  • více než 5 let zkušeností na evropském trhu
  • skvělé reference - zákazníci se vracejí
  • čistá práce, nenecháme po sobě nepořádek
  • zdravotně nezávadné a nealergické barvy
  • zařídíme i kompletní natěračské práce
  • design interiéru a začlenění malby do něj
  • originálnost ruční práce a kreativita
  • zkušenosti s materiály a aplikací barev


Zakladatelkou uměleckého studia je MgA. Jana Kubiszová.

Jana Kubiszová je absolventka fakulty umění Ostravské Univerzity ateliéru doc. Balabána v tvorbě figurální malby. Dále je absolventka na Universitat de Barcelona pod vedením A. Gonzala.
Mimo malbu samotnou se také věnuje nástěnným malbám, kresbám, grafice a interiérovému designu.

Malba na stěny, respektive walldesign podporuje architekturu a může se stát ústředním motivem prostoru, nebo podpořit jeho jednotlivé prvky. Není třeba se zaměřit pouze na stěny, ale malbou lze zasahovat i do podlah, stropů, nábytku a dalších součástí interiérů a exteriéru.
Stacks Image 20


Co to je walldesign?
1. chápeme ho jako spojení arhitektury a grafiky

Walldesign chápeme jako prostředek k podpoření architektury prostoru za použítí grafických motivů, barevných ploch, linek i typografie. Může se stát ústředním motivem prostoru, podpořit jeho určité prvky, či změnit ladění a charakter celého interiéru jako takového.
3. dotváření interiéru

Stěny, stropy, podlahy, objemy, fasády, chodby, výlohy, průchody... Walldesign vstupuje do stávající architektury, kterou promyšleně dotváří a oživuje. Spojuje prostory, které mají být spojeny; rozděluje ty, co mají být rozděleny, naviguje, usnadňuje orientaci.
2. originální pojetí prostoru

Walldesign se nemusí nutně omezovat pouze na stěny, ale může přirozeně vstupovat do prostoru po stropech nebo podlahách, dotvářet charakter nábytku, barevně souznít s jednotlivými doplňky, nebo ovlivňovat i celkovou grafickou identitu jeho uživatele. Výsledkem toho je dosažení svébytné a originální atmosféry.


Umělecká malba
Zabývám se malbou na různé povrchy a objekty. Od zpracovnání návrhu, realizaci až po závěrečný úklid. Mimo jiné se zabývám malováním portrétů, návrhem interiéru a jeho designu. Novinkou je malba pomocí reliéfní techniky.

Nechte proniknout umění do Vašich prostor.
Portfolio
Stacks Image 504
Stacks Image 507
Stacks Image 510
Stacks Image 513
Stacks Image 517
Stacks Image 520
Stacks Image 523
Stacks Image 526
Spojení
Stacks Image 558
Stacks Image 561
Stacks Image 564
Stacks Image 567
Stacks Image 570
Reference
Kontakt
MgA. Jana Kubiszová
tel. 739522981
info@umeleckamalba.cz
Site logo
© 2014 Všechna práva vyhrazena. www.umeleckamalba.cz, Tel.: 739522981, info@umeleckamalba.cz Napište nám